Podlaska Mozaika 2014 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Podlaska Mozaika 2014
środa, 18 czerwca 2014 roku

Prezentujemy zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród konkursu „PODLASKA MOZAIKA.  W poszukiwaniu wspólnoty pogranicza”, w którym doskonale zaprezentowali się uczniowie Naszego Liceum. Posumowanie konkursu odbyło się 16 czerwca w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Prace zbiorowe uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

I miejsce – Hubert Sokołowski, Damian Sacharczuk, Jakub Maciejuk - gra planszowa „Podlaska mozaika".

III miejsce – wielokulturowy śpiewnik:  Maria Martyniuk, Marta Zinkiewicz, Marta Warszycka, Katarzyna Chmur, Patrycja Sędziak, Adrianna Szuj, Katarzyna Wasiluk.

Prace indywidualne uczniów  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

II miejsce – Patrycja Szyrenos - gra planszowa „Strójka”.

W kategorii "Filmy i prezentacje" wyróżnienie uzyskała Safia Nidae za prezentację "Podlasie w moich oczach" wykonaną w języku polskim i arabskim.

Opiekun mgr Włodzimierz Wawulski

Fot. Magda Martynowicz