Spotkanie przedstawicieli Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej z uczniami Naszej Szkoły - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

niedziela, 13 kwietnia 2014 roku
Kategoria: Pozostałe

10 kwietnia Naszą Szkołę odwiedzili przedstawiciele Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Spotkanie z młodzieżą odbyło się z inicjatywy studentki Wydziału i naszej absolwentki – Kasi Ignatiuk.

Prelekcja, przeprowadzona przez pracownika Wydziału, dr Rajmunda Stasiewicza, pod tytułem „Monstra liczbowe”,  jak i późniejsze rozmowy ze studentami wzbudziły spore zainteresowanie wśród młodzieży. Uczniowie mogli również obejrzeć ciekawą wystawę zdjęć powierzchni matematycznych „Imaginary – oczami matematyki”.

Ireneusz Krasowski

Fot. Ireneusz Krasowski