Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS
czwartek, 31 maja 2012 roku

W miesiącu kwietniu w naszej szkole odbył się etap klasowy, a następnie szkolny Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Zwycięzcami tych eliminacji zostali: Aleksandra Gawryluk kl. II b, Anna Pogrebniak kl. II a, Jarosław Ostapczuk kl. II a, Karol Tarantowicz kl. II a oraz Grzegorz Burzyński kl. IId.

Uczniowie, którzy wykazali się najwyższym poziomem wiedzy w zakresie HIV/AIDS wśród młodzieży szkolnej uczestniczyli również w etapie powiatowym olimpiady, który został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bielsku Podlaskim.
W  eliminacjach  powiatowych  I miejsce zdobyła Aleksandra Gawryluk. Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego olimpiady. Czwarte miejsce, które osiągnęła Ola na tym etapie,  niestety bez nagrody,  świadczy o szerokiej wiedzy uczennicy na temat problematyki związanej z HIV/AIDS. Gratulujemy! Opiekun mgr Maria Nikołajuk