9 czerwca Dzień Przyjaźni w naszej szkole - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

9 czerwca Dzień Przyjaźni w naszej szkole
piątek, 10 czerwca 2011 roku
Kategoria: Pozostałe

W dniu 9 czerwca br. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Przyjaciela. W ramach tego dnia młodzież zorganizowała turniej karaoke i mecz badmintona uczniowie kontra nauczyciele. Na czas imprezy uczniowie zamienili naukowy zestaw multimedialny w postaci tablicy interaktywnej, laptopa i projektora na profesjonalny zestaw do karaoke.

Przy żywiołowo reagującej publiczności uczniowie klas I i II brawurowo wykonywali znane przeboje muzyki disco, dance, a także takich wykonawców jak Queen, Lady Gaga, Katy Perry, a nawet Nirvana. Z racji specyfiki szkoły zabrakło tylko wykonań z białoruskiej sceny muzycznej takich jak Todar, Neuro Dubel, LYAPIS TRUBETSKOY, BN czy RELIKT (ale może to pomysł na inną, niebanalną imprezę w naszej szkole ;) Dacie radę!

Impreza potwierdziła, że mamy bardzo utalentowaną młodzież. Wielu wykonawców mogłoby próbować swoich sił w popularnych ostatnio muzycznych programach telewizyjnych.

Fot. Paweł Jakończuk