Obchody Mikołajek w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Obchody Mikołajek w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim
piątek, 13 grudnia 2019 roku
Kategoria: Uroczystości

6 grudnia uczniowie naszej szkoły gościnnie uczestniczyli w obchodach Mikołajek w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim. Wolontariusze z naszej szkoły z okazji tej uroczystości przygotowali wiele zabaw oraz występów.

Obchody imienin Mikołaja tego dnia były wyjątkowe. Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II chętnie uczestniczyli w zorganizowanych przez naszych uczniów grach i zabawach. Niektóre z nich wymagały pomocy Mikołajek, w których rolę wcieliły się Paulina Niemyjska, Klaudia Kowalko, Roksana Kalinowska oraz Małgorzata Zajdel. Po każdej konkurencji uczestników czekała słodka niespodzianka. W tym samym czasie chętni mogli pomalować sobie twarze na stanowisku prowadzonym przez Nikitę Somers. Nie mogło zabraknąć Mikołaja, który rzecz jasna cieszył się największym zainteresowaniem. Dzieci oraz młodzież chętnie przy robić sobie z nim zdjęcia lub po prostu przybić piątkę. W jego rolę wcielił się Hubert Zabłocki. O oprawę muzyczną zadbały Aniela Chmur oraz Nikita Somers, które zaśpiewał znane świątecznie piosenki. Cała uroczystość została zakończona występem Pauliny Niemyjskiej oraz Klaudii Kowalko, po pewnym czasie do tańca dołączyli wszyscy. Całość Mikołajek została opracowana przez Panią mgr Marię Nikołajuk.

Roksana Kalinowska

Wolontariusze z naszej szkoły:
  • Aniela Chmur
  • Klaudia Kowalko