Kiermasz zdrowej żywności 14.02.2019 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Kiermasz zdrowej żywności 14.02.2019
piątek, 15 lutego 2019 roku
Kategoria: Pozostałe

Fot. Natalia Stepaniuk

14.02.2019 w naszej szkole już po raz kolejny odbył się Kiermasz Zdrowej Żywności. Uczniowie przygotowali smaczne potrawy. Wśród nich królowały kolorowe kanapki i wiosenne sałatki. Korytarz szkolny na kilka godzin zamienił się w krainę opływającą zdrowiem. Kiermasz zdrowych potraw cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Celem kiermaszu było pokazanie, jak ważne jest zdrowe odżywianie w codziennym życiu.

Szczególne podziękowania składamy Panu Markowi Bondarczukowi właścicielowi firmy Podlaska Wędzarnia za smakowite wyroby, które wzbogaciły naszą ofertę na kiermaszu. Wyroby mięsne były pyszne! Dziękujemy, również klasie IIB, która wraz z panią wychowawczynią Krystyną Boroń przygotowała kiermasz. Wymagała to dużo pracy i zaangażowania.

Fot. Natalia Stepaniuk