Finały Licealiady Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Finały Licealiady Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych
wtorek, 16 października 2018 roku
Kategoria: Sport

Dnia 10 października 2018 roku na leśnych trasach Pietrasz w Białymstoku odbyły się Finały Licealiady Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach prawo startu miały 4-osobowe reprezentacje szkół z danego rocznika. Do rywalizacji stanęło 15 rezprezentacji dziewcząt i 17 reprezentacji chłopców.

O klasyfikacji zespołowej zadecydowała suma punktów zdobytych przez wszyskich zawodników reprezentującą daną szkołę. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła wysokie 7 miejsce. Najlepiej indywidualnie pobiegła w swojej kategorii Natalia Burak z kl. IIb zajmując 9 miejsce oraz Julita Kasjaniuk przybiegając na metę jako 12. Opiekunem była Pani Justyna Iganowicz-Car.

Magdalena Stepaniuk