Startują kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy 2018/2019 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Startują kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy 2018/2019
czwartek, 20 września 2018 roku
Kategoria: Pozostałe

Miło mi poinformować, że wystartowały kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy przeznaczone dla uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby dołączyć do programu Cisco Networking Academy.

Informacje o programie Cisco Networking Academy
Jako światowy lider w branży sieci i cyfryzacji Cisco pragnie wykształcać przyszłych specjalistów ds. rozwiązywania problemów globalnych. Od początku powstania w 1997 roku program Cisco Networking Academy pomógł ponad 6 milionom kursantów przygotować się do kariery zawodowej. Co roku w ramach programu Networking Academy w 170 krajach więcej niż 9500 instytucji oferuje ponad 1 milionowi uczniów/studentów kursy.
Networking Academy współpracuje z pedagogami, mając na celu przygotowanie uczniów/studentów do osiągnięcia sukcesu oraz zapewnienie pracodawcom utalentowanych pracowników, których potrzebują do rozwoju firmy. Kluczowe kursy w dziedzinie informatyki i sieci przygotowują uczestników do uznawanych w branży certyfikatów, potwierdzających umiejętności i wiedzę, które mogą być od razu wykorzystane w środowisku pracy. Pozostałe kursy są oferowane z myślą o zainteresowaniu uczniów/studentów edukacją i karierą techniczną.
Rozpocznij już dzisiaj!
Zapisy do Lokalnej Akademii CISCO
Aby zapisać się na wybrany kurs skontaktuj się z instruktorem akademii w II LO z BJN w Bielsku Podlaskim Sławomirem Niedźwieckim.
Po zarejestrowaniu przez instruktora w CNA otrzymasz e-mail z tymczasowym loginem i hasłem, zaloguj się wówczas na stronę akademii: http://cisco.netacad.net. Przy pierwszym logowaniu należy uzupełnić swoje dane osobowe w internetowym systemie Akademii Cisco, wtedy również ustalisz swoją stałą nazwę logowania i hasło.
Kolejnym etapem będzie przypisanie do klasy w akademii i rozpoczęcie kursu (informacja o tym fakcie również przesłana będzie e-mailem).