Zapraszenie na uroczyste obchody Narodowego Święta 3 Maja - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zapraszenie na uroczyste obchody Narodowego Święta 3 Maja
czwartek, 26 kwietnia 2018 roku
Kategoria: Uroczystości

Zapraszamy na uroczyste obchody Narodowego Święta 3 Maja, które odbędą się w Bielsku Podlaskim.

Program obchodów - 3 maja 2018 r. (czwartek)

8.00 - Nabożeństwo w intencji Ojczyzny w cerkwi s. Archanioła Michała (ul. Mickiewicza 36)

10.30 - Msza święta za Ojczyznę w bazylice Narodzenia NMP i s. Mikołaja (ul. Kościelna 4a)

• złożenie wiązanek kwiatów przed pomnikiem Jana Pawła II