10 lat funkcjonowania strony internetowej Naszej Szkoły - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

10 lat funkcjonowania strony internetowej Naszej Szkoły
sobota, 14 października 2017 roku

15 października 2017 przypada 10 lat funkcjonowania strony internetowej naszej szkoły w domenie www.lozbjn.edu.pl

Oficjalna data rejestracji domeny, czyli adresu, dzięki któremu jesteśmy widoczni w Internecie.

Nasza strona prowadzona jest systematycznie od roku szkolnego 2007/2008. Historia strony sięga roku 2007, kiedy zarejestrowano domenę www.lozbjn.edu.pl Pierwsze wpisy (newsy, galerie zdjęć i osiągnięcia) pojawiły się we wrześniu 2007. Twórcą  strony z roku 2007 był Sławomir Niedźwiecki. Aktualna wersja strony działa od roku szkolnego 2009/2010. Jest ona oparta na systemie CMS (System Zarządzania Treścią), którego autorem jest Paweł Szeszko – nasz absolwent, mgr inż. informatyki.  Aktualnie Pan Paweł pracuje jako programista w firmie, która zajmuje się przetwarzaniem danych związanych z rynkiem medycznym w USA.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczniom, Panu dyrektorowi Andrzejowi Stepaniukowi,  nauczycielom, administratorom, operatorom, autorom treści, autorom zdjęć za 10 lat wspólnej pracy nad stroną, która jest dziś wizytówką i głównym centrum informacyjnym Naszej Szkoły.

Tak 10 lat temu wyglądała nasza strona: