Startują kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Startują kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy
niedziela, 10 września 2017 roku
Kategoria: Pozostałe

Miło mi poinformować, we wrześniu startują kolejne bezpłatne szkolenia Cisco Networking Academy przeznaczone dla uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby dołączyć do programu Cisco Networking Academy. Więcej informacji w kolejnych wiadomościach.

Informacje o programie Cisco Networking Academy
Jako światowy lider w branży sieci i cyfryzacji Cisco pragnie wykształcać przyszłych specjalistów ds. rozwiązywania problemów globalnych. Od początku powstania w 1997 roku program Cisco Networking Academy pomógł ponad 6 milionom kursantów przygotować się do kariery zawodowej. Co roku w ramach programu Networking Academy w 170 krajach więcej niż 9500 instytucji oferuje ponad 1 milionowi uczniów/studentów kursy.
Networking Academy współpracuje z pedagogami, mając na celu przygotowanie uczniów/studentów do osiągnięcia sukcesu oraz zapewnienie pracodawcom utalentowanych pracowników, których potrzebują do rozwoju firmy. Kluczowe kursy w dziedzinie informatyki i sieci przygotowują uczestników do uznawanych w branży certyfikatów, potwierdzających umiejętności i wiedzę, które mogą być od razu wykorzystane w środowisku pracy. Pozostałe kursy są oferowane z myślą o zainteresowaniu uczniów/studentów edukacją i karierą techniczną.
Rozpocznij już dzisiaj!
Zapisy do Lokalnej Akademii CISCO
Aby zapisać się na wybrany kurs skontaktuj się z instruktorem akademii w II LO z BJN w Bielsku Podlaskim Sławomirem Niedźwieckim.
Po zarejestrowaniu przez instruktora w CNA otrzymasz e-mail z tymczasowym loginem i hasłem, zaloguj się wówczas na stronę akademii: http://cisco.netacad.net. Przy pierwszym logowaniu należy uzupełnić swoje dane osobowe w internetowym systemie Akademii Cisco, wtedy również ustalisz swoją stałą nazwę logowania i hasło.
Kolejnym etapem będzie przypisanie do klasy w akademii i rozpoczęcie kursu (informacja o tym fakcie również przesłana będzie e-mailem).