Lekcja o Funduszach Europejskich - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Lekcja o Funduszach Europejskich
niedziela, 26 lutego 2017 roku

24 lutego uczniowie klasy I B uczestniczyli w akcji edukacyjnej pod nazwą „Lekcja o Funduszach Europejskich”.

Podczas 45-minutowych warsztatów na temat przedsiębiorczości uczniowie dowiedzieli się m.in. jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Zajęcia warsztatowe zostały przeprowadzone w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks przygodowy „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Lekcja zakończyła się konkursem. Uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania związane z tematyką Funduszy Europejskich otrzymali drobne upominki (słuchawki, pendrive, mysz).