Spotkanie duetu „Percepcja” z uczniami gimnazjum w Hajnówce - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Spotkanie duetu „Percepcja” z uczniami gimnazjum w Hajnówce
czwartek, 15 grudnia 2016 roku

3 grudnia duet „Percepcja” (Magda i Michał) gościł w Hajnówce, gdzie spotkał się z uczniami 3 klasy Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego.

Szkoła w Hajnówce zaprosiła nas, żebyśmy poprowadzili spotkanie dla uczniów, na języku białoruskim – mówi Magda. „Chodziło o pośpiewanie, przeczytanie wierszy i opowiedzenie jak to się stało, że wystąpiliśmy na bardach. Byliśmy bardzo zaskoczeni zaproszeniem. Było to takie niesamowite, zawsze na takich spotkaniach siedzieliśmy "po drugiej stronie" jako widzowie i to uczniowie zadawali nam pytania - było bardzo sympatycznie”.

W dniu dzisiejszym na stronach Суcтрэчы Зоркi został opublikowany artykuł o duecie „Percepcja”, ktory można przeczytać również w naszym serwisie.