Zaproszenie na wystawę prac Aleksandry Sorokin. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zaproszenie na wystawę prac Aleksandry Sorokin.
czwartek, 29 września 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Zapraszamy na wystawę prac Aleksandry Sorokin. Otwarcie nietypowej galerii w piątek o godzinie 18:00 w Kreatywnym Centrum Kultury.

Pierwszą wystawę prac młodej bielszczanki  (absolwentki naszej szkoły) Aleksandry Sorokin w zaskakującej formie będziecie mogli obejrzeć w dniach 30.09-02.10 w Kreatywnym Centrum Kultury.

Kim jest Aleksandra...?
studentka drugiego roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Malarstwem i rysunkiem interesuje sie od najmłodszych lat. Od klasy pierwszej szkoły podstawowej uczeszczalam na zajęcia koła plastycznego przy Osiedlowym Domu Kultury w Bielsku Podlaskim.

Jakie są jej prace...?
w jej obrazach jest wiele niedomówień. Wszystkie pobudzają wyobraźnię. Ukrywają uczucia.

Co mówi o swoich obrazach..?

"Pragnę przekazać otaczającą nas rzeczywistość. Są to pierwsze próby mojej twórczości. Wzoruje się czasami na innych artystach lecz wyrobiłam juz swoją kreskę, styl, kolorystykę a najchętniej posługuje się szpachelka. Jest to najlepszy balsam na moją duszę :)"

ZAPRASZAMY!!!!