Magdalena Michalewicz 10 zawodniczną w kraju! - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Magdalena Michalewicz 10 zawodniczną w kraju!
środa, 14 września 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Sport

Miesiąc sierpień to środek wakacji i wydawałoby się, że młodzież szkolna odpoczywa. Aktywnie sportowo jako uczennica pierwszej klasy szkoły średniej, cały lipiec przygotowywałam się do najważniejszej lekkoatletycznej imprezy w bieżącym roku, a mianowicie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski), która odbyła się w dniach  od 4 do 7 sierpnia 2016 r we Wrocławiu. Startowałam  jako zawodniczka KS.Podlasie Białystok.

Cały wcześniejszy miesiąc spędziłam na zgrupowaniu w Olecku, które trwało od 04.07 do 27-.07.16r., czas na pewno nie został zmarnowany, ponieważ zajęłam 2 miejsce w finale B, co daje mi tytuł 10 zawodniczki na 400 m. w naszym kraju oraz poprawiony dwukrotnie podczas eliminacji i finału rekord życiowy i 3 razy poprawiony rekord szkoły! 6 miejsce zajęła nasza klubowa sztafeta 4x400m. To jeszcze nie koniec, przede mną kilka ważnych imprez, a potem czekają mnie przygotowania do sezonu halowego.