Rozstania i powroty - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Rozstania i powroty
czwartek, 1 września 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Fotoreportaż Grzegorza Ignatowicza

Koniec wakacji, nie ma spania do południa śpiochy !!!
68 dni minęło jak wszystko inne i przynajmniej raz każdy z nas powiedział: ,,Nie .. błagam, jeszcze chociaż jeden dzień...”
Nie ma bata. Wracamy, i bardzo dobrze, bo pomimo tego, że dobrze  nam było bez nauki, to nie uwierzę, że nie tęskniliście :-)

1 września w dniu, kiedy imieniny obchodziłby nasz patron Bronisław, po długiej przerwie zadzwonił pierwszy dzwonek. Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 miało miejsce w świeżo odmalowanej sali gimnastycznej. Zamiast wyblakłej zieleni, na ścianach widzimy kolor jakby brzoskwini, bądź jak to określają niektórzy: piasek pustyni. Według mnie najtrafniej barwę oddaje nazwa  pomarańczowy neapolitański jasny nr 04. Taka mała dygresja :-)

Byłych, teraźniejszych i przyszłych uczniów przywitał nasz Pan Dyrektor, którego niezniszczalny humor sprawił, że uroczystość jak zwykle nie była nudna :-)
Jeśli jesteś uczniem pierwszej klasy II LO z BJN to WIEDZ, że DOBRZE wybrałeś. Jeśli jesteś uczniem klasy drugiej to WIESZ, że DOBRZE wybrałeś. Z kolei jeśli jesteś uczniem trzeciej klasy to życzymy ci DOBRZE zdanej matury!
Niech ten rok szkolny będzie rokiem najlepszym. Nareszcie będziemy mogli się pochwalić tym co wykuliśmy w wakacje :-)

Cóż pozostaje jeszcze napisać? DOBREJ NAUKI I WIDZIMY SIĘ JUTRO!

Magda Malisz kl. II B.