IV edycja Lokalnej Akademii Cisco zakończona. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

IV edycja Lokalnej Akademii Cisco zakończona.
poniedziałek, 20 czerwca 2016 roku

Zakończyła się czwarta edycja Lokalnej Akademii Cisco, w ramach której prowadzony był kurs " IT Essentials: PC Hardware and Software". Kurs trwał od września 2015 do czerwca 2016. W czwartej edycji kursu najlepszymi studentami okazali się następujący uczniowie z kl. I AC:  Nika Jurczuk, Adrian Ignatiuk, Mateusz Muśko, Łukasz Sawicki, Łukasz Filimoniuk, Tomasz Grygoruk, Jakub Wawrusiewicz.
Uczniowie ci zaliczyli 12 egzaminów cząstkowych oraz zdali egzamin końcowy. Gratulujemy! Instruktorem Akademii Cisco jest Sławomir Niedźwiecki.

Lokalna Akademia Cisco Networking Academy funkcjonuje w Naszej Szkole od roku szkolnego 2012/2013. W Akademii prowadzimy kurs IT Essentials dla swoich uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Każdy zainteresowany programem uczeń Naszej Szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu technologii multimedialnych, egzaminy zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA. Materiały do nauczania są dostępne w języku polskim oraz angielskim.
Informujemy, że na platformie Cisco dostępne są (tylko dla uczniów naszej szkoły) kolejne ciekawe kursy:

•    Internet Rzeczy (Introduction to the Internet of Everything)
•    NDG Linux Essentials
•    Introduction to Cybersecurity