PODLASKA MOZAIKA. W POSZUKIWANIU WSPÓLNOTY POGRANICZA 2016. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

PODLASKA MOZAIKA. W POSZUKIWANIU WSPÓLNOTY POGRANICZA 2016.
czwartek, 16 czerwca 2016 roku

16 czerwca w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku odbyło się podsumowanie V edycji wojewódzkiego konkursu PODLASKA MOZAIKA. W POSZUKIWANIU WSPÓLNOTY POGRANICZA.

W konkursie cyklicznie biorą udział i odnoszą sukcesy uczniowie Naszej Szkoły. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu w kategorii pracy plastycznej II miejsce zajęła uczennica klasy I AC Izabela Pług za pracę „Boża Agora”. Wyróżnienie otrzymały Dominika Tomczuk kl. I B i Anna Korol kl. I D za komiks dla najmłodszych „Super Podlasie”. Gratulujemy! Opiekunem uczniów jest Włodzimierz Wawulski.