X miejsce w Rankingu IT Szkoła za rok szk. 2015/2016 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

X miejsce w Rankingu IT Szkoła za rok szk. 2015/2016
środa, 15 czerwca 2016 roku

W rankingu IT Szkoła za rok 2015/2016 zajęliśmy ostatecznie X miejsce w woj. podlaskim. Wynik zawdzięczamy grupie uczniów z klasy II A: Patrycji Ignatiuk, Grzegorzowi Ignatowiczowi, Tomaszowi Jakimiukowi, Marcie Lemiesz, Dawidowi Litwinczukowi, Pawłowi Piekutinowi, Karolinie Sośnie, Karolinie Tkaczuk i Michałowi Zinowczykowi.

IT Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Program studiów został stworzony z myślą o wszystkich osobach, pragnących podwyższyć swoje kompetencje ICT w wybranych obszarach, w trybie samokształcenia w otwartym systemie kształcenia ustawicznego. W przygotowaniu materiałów do kursów i wykładów Programu IT Szkoła uczestniczą czołowi polscy wykładowcy informatyki z najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków akademickich.