Aktualności - Rok szkolny 2015/2016

76. rocznica wybuchu II wojny światowej

PAMIĘTAMY ! 1.09.1939

Polecamy serwis archiwalnych audycji Polskiego Radia, dokumentujących wydarzenia największego konfliktu zbrojnego w historii świata: [ więcej ]

Kiermasz podręczników. Przynieś ! Sprzedaj ! Kup !
Kategoria: Pozostałe

03 września (czwartek) zostanie zorganizowany w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

Wykaz podręczników i programów nauczania rok szkolny 2015/2016

Wykaz podręczników i programów nauczania rok szkolny 2015/2016