Komunikaty - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Ponad 600 darmowych wideolekcji z matematyki
piątek, 13 marca 2020 roku

Polecamy Wam stronę www.pistacja.tv, na której znajdziecie ponad 600 darmowych wideolekcji z matematyki realizujących podstawę programową od IV klasy szkoły podstawowej do matury. Z pomocą Pi-stacji można na bieżąco realizować program szkolny, powtarzać materiał, utrwalać dotychczasowe tematy i sprawdzać stopień ich opanowania korzystając z interaktywnych ćwiczeń.

Na najbliższe dni Pi-stacja planuje także darmowe webinary powtórkowe dla uczniów, zwłaszcza dla ósmoklasistów i maturzystów.

Szczegóły niebawem na fanpage’u projektu (Facebook.com/PistacjaMatematyka).

Wolne lektury - 5571 darmowych utworów do których masz prawo
czwartek, 12 marca 2020 roku

Wolne Lektury to biblioteka internetowa czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się 5571 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które trafiły już do domeny publicznej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane - opatrzone przypisami, motywami i udostępnione w kilku formatach - HTML TXT PDF, EPUBMOBIFB2. W bibliotece znajduje się również kilkaset audiobooków, czytanych przez takich aktorów jak: Danuta Stenka, Jan Peszek czy Andrzej Chyra. Można ich słuchać w formatach MP3 i Ogg Vorbis. Audiobooki są również dostępne w formacie DAISY dostosowanym do potrzeb osób słabowidzących, niewidomych oraz osób mających trudności z czytaniem.

środa, 11 marca 2020 roku

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych – komunikat MEN.

E-learning na platformie edukacyjnej IT-SZKOŁA i CISCO dla uczniów II LOzBJN
środa, 11 marca 2020 roku

Drodzy uczniowie! Polski rząd zadecydował o tym, że od poniedziałku wszystkie placówki oświatowe i szkoły wyższe są zamknięte na dwa tygodnie. W związku z tym szczególnego znaczenia nabiera kształcenie na odległość. Nasza szkoła jest zarejestrowana na  platformie e-learningowej IT-Szkoła. Przypominamy, że na platformie macie do dyspozycji kursy e-learningowe, wykłady, filmy, prezentacje z informatyki, matematyki, fizyki, chemii i ICT English. Wszystkie dostępne na platformie materiały są BEZPŁATNE.  Zachęcamy do korzystania. https://it-szkola.edu.pl

Uczniowie klas z rozszerzoną informatyką mogą korzystać z platformy e-lerningowej CISCO.

Cisco Networking Academy

OGŁOSZENIE!
środa, 11 marca 2020 roku

Informuję, iż od dn. 12.03.2020r. do dn. 25.03.2020r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze  w II Liceum Ogólnokształcącym z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim są zawieszone.

Dyrektor Liceum, mgr Andrzej Stepaniuk

DZIEŃ OTWARTY LICEUM ODWOŁANY
środa, 11 marca 2020 roku

W związku z epidemią koronawirusa II LO z BJN odwołuje zaplanowany na 12 marca 2020 Dzień Otwarty Szkoły!

<1 2 3 >